Povinné ručení nákladních vozidel a pojištění tahačů

  • Nejlepší ceny na online trhu
  • Možnosti nadstandardních slev a benefitů
  • Srovnání nabídek více pojišťoven
  • Pojištění platné ihned
  • Individuální přístup a pomoc při řešení správy pojištění
Cena povinného ručení na tahače a nákladní vozidla se bohužel nepohybuje v řádech stokorun, proto se vyplatí svěřit porovnání nabídek do rukou odborníků, kteří pro vás najdou nejvýhodnější nabídku na trhu.
Povinné ručení, havarijní pojištění nákladních vozidel a tahačů
U pojištění tahačů však nejde pouze o nejnižší cenu. Rozhodujícím faktorem pro vás může být i výše limitů krytí, rozsah asistenčních služeb, nebo jak kvalitní servis každá pojišťovna u pojištění tahačů a nákladních vozidel poskytuje.

Věděli jste že:

  1. Vyšší limity krytí 100 mil. Kč a více, lze získat za cenu srovnatelnou s limity 35 mil. stačí vědět jak na to a obrátit se na nás.
  2. I v základních asistencích, které umíme zajistit doslova za pár set korun lze získat vyproštění a odtah vozidla v desetitisícových limitech? A pozor! To včetně nuceného odtahu na dálnicích.
  3. Pojišťovny nabízejí různá další zvýhodnění pro povinné ručení a havarijní pojištění na tahače? Například podíly na zisku, pokud nemáte pojistnou událost, slevu na další období, marketingové příspěvky za polepy návěsů a zejména cenová zvýhodnění pří pojištění více vozidel ve flotile.

Zanechte nám kontakt

Obraťte se na nás pro vytvoření nezávazné nabídky a dejte nám šanci ukázat, že pojištění tahačů, návěsů a nákladních vozidel opravdu umíme.

Pole označená * prosím vyplňte.
Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se seznámil(a) s Informacemi o zpracování osobních údajů.